|
1. Дві цукерниці — чашоподібна і горщикоподібна і по два блюдця з цього ж сервізу з трохи відмінним візерунком. Стан — на фото видно.
2. Керамічний чайничок і цукерниця. Чайничок має маленький скол на носику 3. шість біло-червоних блюдець 4. Кавова чашечка-крихітка і блюдечко до неї Пріоритет Запоріжжю — бо крихке. Інші міста тільки за згодою обох поштарів. |
Якщо в хаті немає дитини — який сенс ставити ялинку?
От і лежить без діла подарована колись співробітницею прегарна матова розписна кулька. Вона невелика, шириною трохи більша за телефон. Скляна! хоч коробочка частково і захищає, я боюся ризикувати з ОП. Виробник Gardian http://igrashka.com.ua, номер у каталозі 4626 фото з сайту. Перше показує коробочку, друге — власне вигляд іграшки |
Велика пляшка, без дозатора, почата. Планували її порціями заливати в пляшечку з дозатором, близько склянки вже використали. Але і мені, і моїй сусідці по кімнаті однаково не сподобався його запах — надто вже солодкавий, тож на сімейній нараді було постановлено купити інше.
Як мило — нормальне собі банальне мило. Незвично густе, хіба що. Хто знає цю марку і позитивно ставиться до таких солодких запахів — забирайте — зайвий раз не купувати. Хто вагається — можете спочатку зайти в якийсь жіночий супермаркет, понюхати і дізнатися, підійде чи ні. |
Двошаровий спрей, треба струснути і наносити на шкіру після купання. Шкіру пом«якшує нормально, але не мій тип запаху.
Хто мені не товариш на колір і смак — будьте товаришем на подарунок :) Свіжий, діставсь мені тільки позавчора ;)
|
Майже хенд-мейд!
Чому? А тому що це мої авторські примірники! Я в цьому журналі веду рубрики головоломок і книжкових рецензій. Журнал новий, виходить всього кілька років, виходить у Києві, підписка на нього теж є, а от купити в Запоріжжі неможливо, так що ексклюзив! Це свіжий номер, за листопад-грудень. Він дуже яскравий. Містить рубрику про країни світу (в цьому номері про Аргентину), уроки художника (тема цього номера — статика і динаміка в образотворчому мистецтві), є звісно ж і віршики, і казки, і саморобки. Ага, вік дітей — від 7 до 12 років. Увага! Дарую ТРИ примірники (мені прийшло аж десять) p.s. всі три успішно розобіцяні і частково роздаровані.
|